Administrator parafii

parafie_administrator_parafiiCześć!

Wiadomo, że samemu za dużo się nie da zrobić, dlatego szukamy osób, które mogą się zaangażować i poświęcić kilka minut tygodniowo, szukam „Administratora Parafii”.

W skrócie chodzi o to aby taka osoba przesłała kilka zdań o tym co się szykuje w Waszej parafii w następnym tygodniu. Zazwyczaj ksiądz mówił to na ogłoszeniach albo jest to powieszone na tablicy ogłoszeń.

Czasami dzieją się w parafiach rzeczy, o których inni mieszkańcy Rzeszowa też chcieliby się dowiedzieć i w nich uczestniczyć. Mogą to być na przykład rekolekcje z udziałem kogoś znanego, zbliżająca się pielgrzymka parafialna lub jakiś koncert muzyczny albo projekcja filmu itp i o podzielenie się takimi informacjami chodzi :)

Więc jeśli chcesz i możesz poświęcić swój czas zapraszam do kontaktu. Możesz się również odezwać na naszej nowo powstającej stronie na Facebooku lub napisać na Twitterze.